Psy

Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Wybór pluszaka dla psa.

Zabawa z czworonogiem jest niezwykłą możliwością, by wykorzystać energię naszego zwierzaka, a jednocześnie wzmacniać zaufanie. Codzienne zabawy działają korzystnie na witalność psa, tak jak i sprawiają frajdę właścicielowi. Gry warto jest wzbogacać z pomocą zabawek dla psów. W sklepach znajdziemy wiele rozmaitych kategorii zabawek dla psów, ale w jaki sposób zakupić tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ulubioną zabawką naszych psów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy w większości punktów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, pasujących do rozmiarów naszego zwierzaka. Piłki dla psów wykonywane są z różnorodnych tworzyw, istnieją piłki z gumy, materiałowe a także plastikowe. Dokonując wyboru piłki dla psa powinniśmy wziąć pod uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów są uniwersalne, ale trzeba pamiętać o prawdopodobieństwie zadławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Wybierając nową zabawkę nie zapominajmy o ochronie naszych zwierząt. Jest to szczególnie ważne, kiedy jesteśmy opiekunami mniejszych odmian psów, jak pudle lub yorki, dla których wybieramy mniejsze rozmiary zabawek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcemy wyszaleć się z psem na świeżym powietrzu doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Nie sposób znaleźć zwierzaka, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa lepiej wykorzystać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park lub ogród, tam gdzie pies ma możliwość nabrania prędkości. Jeśli piesek umie przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy wybrać frisbee dla psa o odpowiedniej średnicy, tak aby psu łatwo można było przenosić przedmiot w pysku. Frisbee dla psa nie może być za twarde, gdyż istnieje możliwość przypadkowego uderzenia psa frisbee podczas zabawy, więc w celu uniknięcie bolesnych wypadków wybierajmy frisbee elastycznych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą formą aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

legowiska dla psów